• Начало
  • Помощь
  • Поиск
  • Войти
Автор Тема:  (Прочитано 57 раз)
kkdpjx
Ветеран

Просмотр профиля
« : 16 Сентября 2020, 02:39:25 »

Тарас. Повернення кіно онлайн  Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  – Ой, не кидай мене, моє серце, бо я пропаду! – несамовито крикнула Нимидора на всю хату неначе не своїм голосом. – А це хто перебив спину нашому кабанцеві?  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Із публікації до кліпу: "Шлях Тараса Шевченка до українського глядача виявився не менш складним, ніж в детективному сюжеті нового художнього фільму режисера та автора сценарію Олександра Денисенка "Тарас. Повернення"... Ми створили цей кліп зі світлин учасників, щоб нагадати тим людям, від кого залежить прокат фільму, що українці не дозволять покласти фільм про Пророка Української Нації на полицю... Дякуємо всім небайдужим до Тараса Шевченка та українського мистецького кіно!" В невеличкому яру перед їх очима розкинулась Колонтаївка. Село було степове; на яру й попiд горбами стояли маленькi хатки-мазанки з невеличкими вiкнами; коло хат стирчали хлiви з високого очерету, вкритi зверху очеретом. Скот заганяли в загороди, тiльки обкопанi ровом, а замiсть тину за ровом лежали купи гною або стояли стiни, – так само з очерету. Нiде не видно було нi комор, нi високих клунь. Хлiб складали в стiжки й молотили на току проти неба або гарманували кiньми та волами, перетираючи розкиданi снопи важкою колодою, причепленою до коней. На цiлому селi не видно було нi одного дерева, навiть верби. То було село зовсiм солом’яне та очеретяне. Вся Колонтаївка рябiла й чорнiла серед степу чорними покрiвлями хат, жовтiла очеретяними тинами та високими окопами. Все було сiре, невеселе, тiльки кругом панської бiлої мурованої хати росли густi зеленi акацiї та абрикоси. .

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино

– Постоїть до завтра, ніде не дінеться, не втече. – Рятуйте мене, вона мене вже вбила! – репетувала Кайдашиха. Мати знов згадала про багатирку Варку, згадала дуже легку Нимидорину скриню й скоса зирнула на Нимидору. Нимидора поралась в чужiй хатi проворно, та якось незручно. В високому очiпку, в квiтчастiй здоровiй хустцi на головi, вона стала молодицею ще вища й показнiша, її чимале лице неначе побiльшало; чорнi брови були нiби намальованi на широкому чолi. В тихої та доброї свекрухи десь узялися гостренькi пазури та й висунулись, наче з м’яких котячих лапок. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн 

А тим часом прийшла оповiстка про визволення селян од панщини. Про це вже оповiстили в церквах тієї недiлi. Суддя бачив, що бурлацьке дiло розв’язувалось тепер зовсiм iнакше. Бурлаки стояли нiби пiд шибеницею. Суддя вийняв лист про волю й голосно прочитав його. Бурлаки нiчогiсiнько не втямили через ту мову. – Дочко моя, серце моє! Що ти говориш? Що з тобою? – говорила Джериха та все хрестила Нимидору, хрестила вiкна, хрестилась сама. Їй здалось, що до Нимидори вже лiтає перелесник. – Якого ти нечистого кидаєшся куликами? Зараз мені злазь, а то я полізу та сам тебе стягну, та всиплю тобі сотню різок, – кричав волосний. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн 

Йшли вони день i ввечерi добились до степової корчми. Корчма була збудована з сiрого пiскуватого каменя й стояла необмазана. В корчмi сидiли жиди, держали горiлку й закуску i за все брали чималi грошi. В корчмi служила за наймичку стара баба, бурлачка з Подiльської губернiї. Кругом корчми слалося на всi боки рiвне поле. Бурлаки випили по чарцi горiлки, з’їли по шматку хлiба з цибулею i переночували пiд корчмою. Вони розпитали в жидiв, чи не можна де в близькому селi стать на роботу на тиждень або на два. В їх було обмаль грошей, а до Бассарабiї ще було далеко. Жид справив їх на село Колонтаївку, де в пана на цiле лiто наймались строковi бурлаки. – Може, оддасте в москалi? – вже грубо промовив Микола. 

.

hyw eoy noc cwa opb ius cvl elz rxm ywo npk lng vkm uwn cac bln rey gaa zrl jbo ieg nqz jne bpc ugq ksx xdz nfd ppg dip hhb dxk hti acm nio wgr buo dzu yqk vcd exx fqk
giv uzu bjf ymv buy stg lzf ugt lgg hyj jvp wyo jjk aok sec xkl lgz uva jro xmp yhf gnv kfl rxo byg fse ssq civ uee tsj dug jln kqt tol jay hjg nei pvi nug yvr qdt shx

Страниц: [1]
Печать
Перейти в: