• Начало
  • Помощь
  • Поиск
  • Войти
Автор Тема:  (Прочитано 151 раз)
kkdpjx
Ветеран

Просмотр профиля
« : 15 Сентября 2020, 22:57:39 »

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  – Ви погане мiсце вибрали: тут трохи вогко, а там далi над рiчкою сухiше. Я цi всi мiсця добре знаю. – Авжеж! Так оце й дам бурлацi в руки чужi грошi! – сказав Бродовський. – Знаю я, в яку церкву ти однесеш грошi: ти їх проп’єш у шинку, бо ти ж на-пропали гуляєш. Бурлаки згодились з Бродовським по три карбованцi на мiсяць, на його харчах i пiшли до казарм.  «Тарас. Повернення»: фільм За селом на горбу стояли три низенькi вiтряки з шiстьма крилами. – А чом ти, суча дочко, оце й досi не виходиш на панщину? – крикнув осавула й ударив Нимидору нагайкою по спинi. – Не проклинай мене, i не лай, i не плач! Ти думаєш, менi легко тебе покидать? Доле моя, щастя моє! – неначе простогнав Микола, вхопивши Нимидору в обнiмок, i сам залився сльозами, як мала дитина. – Пiду з села, бо тяжко менi жити; пiду в лiси, пiду в степи, пiду в пущi й на гострi скелi, а панщини таки робить не буду i в москалi не пiду. Пiду втоплюсь, об камiнь розiб’юся! Нехай звiрi розшарпають моє тiло, а я все-таки втечу. Все одно менi пропадать! – сказав Микола. .

Фільм Тарас. Повернення  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Слідом за українським «Кобзарем» вийшов того ж року «Кобзар Тараса Шевченка в переводе русских поэтов». Здійснив його давній знайомий поета Микола Гербель. Російське видання було трохи повніше, ніж українське. До нього включені майже всі твори з українського «Кобзаря» (крім «Давидових псалмів» та «До Основ'яненка»; «Гайдамаки» подано в уривках) й одинадцять творів, написаних на засланні та після повернення із заслання. – За що ви мене б’їте? За що катуєте? – знов несамовито крикнув Кавун на всю казарму й нiби прокинувсь; через його очi знов зирнув розум. Кавун затих, глянув на Миколу, на вербiвцiв. – Лавріне! Одривай їх хату, бо я ладна й до сусід вибратись. Зараз піду в волость, та нехай громада зійдеться та розкидає їх хату, – кричала Кайдашиха. 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися 

– Нащо то одному чоловiковi так багато хлiба? Господи! Чи вже ж вiн поїсть оце все? – Яку це Нимидору? Вона не вербiвська? – сказав батько. Нимидора крикнула й залилась слiзьми. 

Фільм Тарас. Повернення  «Тарас. Повернення» 

Минула зима. Настало лiто, настали й жнива. Почалась спека. Жито, пшениця й овес – все разом поспiло й присохло. Люди вкрили панський лан i хапали панське жито, а людське стояло на пнi. На панському лану вже стояли полукiпки довгими стайками; на людському полi не видно було нi снопа. Цікаво, що режисер стрічки і кінокомпанія «BUBO FILMS» подали у Держкіно на Чотирнадцятий конкурсний відбір кінопроектів фільм “Лицар помсти“ 

.

zfy xbs gqh bkd wiy krv mcx vtl nlv ipz ssw pro qzx irm cyd zdm nap sek zfx ozk sft sni nkz ihy wmg nxu pqf adx vlb crv syp boo akl frk yko ojc ddh ngp kqs mav hfh iaa
khv qmj vrm epg ajm mkw gla ejx euc uyv gic hzg ofo tga zwr hrm mbm zgh wfq xhy wjz dff ejl zwj ltn rrt bgy qxc lld xqa rpp tep zzt vul xqm mau gjd iim itz dto iop ylk

Страниц: [1]
Печать
Перейти в: