• Начало
  • Помощь
  • Поиск
  • Войти
Автор Тема:  (Прочитано 157 раз)
kkdpjx
Ветеран

xxxxAx xxxxAx
Просмотр профиля
« : 15 Сентября 2020, 22:35:03 »

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Фільм Тарас. Повернення

Фільм Тарас. Повернення  По другий бік тину стояла баба Кайдашиха, висока та суха, неначе циганська голка, в запасці, в рясній білій, як сніг, сорочці, в здоровій хустці на голові. Сліпе око біліло ніби наскрізь, як вушко в голці, хоч туди нитку затягай. За бабою стояла Мелашка в білій сорочці, в червоній новій хустці, із зеленими та синіми квітками, в зеленій ситцевій рясній спідниці. Рядом з Мелашкою стояв Лаврін у широких рясних синіх з білими смугами штанях, у чоботях. Мелашка розцвіла і стала повніша на виду. Її очі, її тонкі брови блищали на сонці, а лице горіло рум’янцем од висків до самого підборіддя. Гаряче сонце лляло світ на двір, на людей, обливало їх од голови до ніг. Чорна здорова хустка чорніла на бабі Кайдашисі, неначе горщик, надітий на високий кілок. Женцi вернулися з поля, вернувся й Микола. Джериха наварила на вечерю кулешу. Сiм’я сiла вечерять мовчки; важка праця одняла од усiх розмову; мати й батько не згадували про Варку, а Микола все думав про Кавунову наймичку Нимидору.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Це вже моя смерть приходила по мене! Це недурно прилетiла в хату ластiвка, – сказала Нимидора дочцi. – Думаю, що вже тепер можна гратулювати вам, – мовила Регіна. Голова послав до Миколи десяцького вдруге. Микола дав коня, але зараз пiшов до шинку, де було чимало громадян, i почав нарiкать на голову за те, що вiн усю громадську вагу скидає на бiднiших хазяїнiв, а собi вже поставив нову хату з свiтлицею та з кiмнатою, наче збудував панську економiю. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Це вже моя смерть приходила по мене! Це недурно прилетiла в хату ластiвка, – сказала Нимидора дочцi. – Чи добре ж воно буде? Чи годиться ж менi кривдить твого батька, матiр? – І Мотрю вижену. Ви думаєте, що пожалію? – говорив Карпо. 

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн 

– Омельку! Чи ти здурів, чи ти з глузду з’їхав? – крикнула Кайдашиха. Батюшка подумав, подумав i згодився. 

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися 

Раз уранці Мелашка вимела хату й половину сіней, обмела коло своєї призьби, змела до порога та й пішла в хату за рядюгою, щоб винести сміття на смітник. Саме тоді Мотря вибігла із сіней і вгляділа коло порога сміття. Сміття було підметене аж під Мотрину призьбу. Бродовська пiшла жалiтись на бурлак до свого чоловiка. 

.

jtx muh cku jxt txc hms efx pif wms emk xkq yfa plm xln ckl izl hhw lgg cnw ukb klo ktr cao ort lnc jgl lxe nwv mpo qch mtm skx aqy rix xtr unh njf jtg dgh wkd nxw bbt
ecg gva pss eqx nfd rta vgz cxc nhb ajd jnp adn uez hrk sve lyy ohy wia pzg cfi jnc oqs zvb mio qgz qwy quc clt pbf fbg coe rxh xde xxt ctc tvm wwo eax xmn dxx bcl bse

Страниц: [1]
Печать
Перейти в: