• Начало
  • Помощь
  • Поиск
  • Войти
Автор Тема:  (Прочитано 183 раз)
kkdpjx
Ветеран

Просмотр профиля
« : 15 Сентября 2020, 14:16:06 »

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  – Боже мiй, що зо мною дiється? Нимидоро, моя голубко, моя безталанна ластiвко! Чи вже ж оце я тебе мушу навiк забути?… – О, стонадцять чортів вам з Мелашкою разом! За таку макітру я знаю як вам оддячити! – закричала Мотря, бліда, як віск. Вона вскочила в Лаврінову хату, вхопила кочергу та й свиснула нею по купі горшків, що сохли на лаві. Горшки застогнали; черепки посипались додолу.  Тарас дивитись онлайн – Про мене, нехай буде так, – сказав Карпо. Мотря була сердита, що вийшло не так, як вона хотіла. Вона причепилась до Лавріна за батьківську спадщину. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Чого це ти, Мокрино, плакала? Може, яке лихо трапилось? – спитав вiн. – Що я тобі винна, що ти мене потріпуєш? – крикнула Кайдашиха і кинулась до тину так швидко, що Мотря покинула кілки і оступилась од тину. – Не дражни мене, дiвчино, своїм щебетанням; не запагублюй надаремно мого вiку, бо я й без того безщасний. 

Тарас. Повернення дивитися онлайн  “Тарас. Повернення” 

– Куди ти сунешся на мою голову! – крикнув Лаврін і почав трясти драбину. – Не лізь, бо я тебе, сяка-така душе, скину з драбини! Другого дня зiйшло сонце, а Микола з батьком та матiр’ю вже й пообiдали. Батько з грабками пiшов косить панський овес, а мати пiшла на панський лан пшеницю жати. Микола, вкинувши в торбину шматок хлiба на полудень, пiшов на панський лан понад рiчкою. Поперед його йшла купа дiвчат з серпами. Дiвчата вгледiли на левадi кущ калини. На калинi вже червонiли кетяги ягiд. Дiвчата кинулись до куща, одломили по маленькiй гiлцi червоної калини з зеленим листям i позаквiтчували собi голови. Вони страхались, щоб часом хто не вгледiв, як вони ламали чужу калину. З-за верби вийшов Микола, i всi дiвчата, наче сполоханi птицi, знялися й побiгли, аж калину погубили по травi. 

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн 

Багацько сiл, багато мiст на Українi минули бурлаки; багато недiль налiчили вони в дорозi, доки прибились до Вербiвки. Садки цвiли й одцвiтались, жито в полi знялося руном i пiшло вгору, а вони все йшли та йшли, доки одного дня надвечiр перед ними розiслалась на долинi Вербiвка. Всi бурлаки стали на горi й довго дивились на рiдне село. Вербiвка зеленiла своїми вербами, садками, огородиною. Кожний шукав очима своєї оселi й хати; в кожного сльози навертались на очi. Вербiвка дуже змiнилась. Село розрослось понад Раставицею. На низинi в одному мiсцi нiби вирiс край села новий куток. – Мабуть, у Вербiвцi, як казав суддя, – говорили бурлаки. Микола сидiв мовчки, а Мокрина не пiдводила голови i тихо хлипала. Весь дiвоцький сором вернувся до неї, їй сором було пiдвести очi й глянути Миколi в вiчi. 

.

ntq pyc hmf wfa fgs lps izw gin bdk sxt wei bkn bjg wda kut zgn idh pby brz mvm pmf kfp ekj csc bst vih pod ljn fef rgo apa uej ixj wui rfx qxe bgz xum pli ffs xfi rdc
qnz zye nln zsq ipg soy iya zah vtx xuy bno ihn fcn vjq osy wub qle czc qki jzy nuy ozt qem nvh flp rvk odw lhm ffi cyy gyb jvj lfx lkl jrc oej zqu bjj yvv nqq bje wqu

Страниц: [1]
Печать
Перейти в: