• Начало
  • Помощь
  • Поиск
  • Войти
Автор Тема:  (Прочитано 115 раз)
kkdpjx
Ветеран

Просмотр профиля
« : 15 Сентября 2020, 11:55:16 »

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Всi робiтники поздiймали перед ним шапки. Вербiвськi бурлаки не зняли шапок, не поклонились, тiльки згорда поглядали на його, неначе вони були хазяїнами в сахарнi, а Бродовський був наймитом. – Ану, синку, цiпом батька по лисинi, – загукали молотники, смiючись. Над самим лиманом, на зеленiй травi, мiж двома високими стiнами молодого очерету, висiли чорнi неводи на пiдтечах, повбиваних в землю. Довгi без кiнця мережi моталися на легкому вiтрi, неначе жмути чорних шнуркiв, вимочених в смолi. Од кiлка до кiлка висiли разками здоровi поплавки, що звуться галаганами, поробленi з легкого сухого дерева. Здалеки здавалось, нiби то стояли рiдкi тини з тоненького хмизу або тонiсiнькi штахети, обтиканi зверху якимись цяцьками. Серед того павутиння неводiв чорнiв кухарський курiнь: вiн був круглий, з низькими очеретяними стiнками i дверцями, тiльки без покрiвлi. Серед його стояли двi чорнi задимленi сохи з розсiшками з бантиною зверху. На цiй перекладинi висiли казани; пiд казанами горiв огонь, i густий дим клубами валував вгору. В диму чорнiли сохи, нiби шибениця. В тому кухарському куренi стояли столи, де кухар розкладав сиру рибу. В казанах варилась риба. В куренi тхнуло риб’ячою сирiстю од луски.  Тарас. Повернення дивитись онлайн "Шановний Сашку! – Кілько нумерів? Мокрина нiби знов ожила. Вона впала на Миколине плече й заплакала; заплакала тихими, як лiтня роса, слiзьми. .

Тарас. Повернення кіно онлайн  “Тарас. Повернення”

– Ну, се ще не таке певне. Кождий екзамен – то свойого роду лотерія: або виграю, або програю. Дзвоник задзвонив, i всi бурлаки знов пiшли на роботу. В казармах зостались самi вербiвцi, зостались i задумались. Кожний згадував за свою хату, за свою жiнку, своїх дiтей. Микола сидiв i журивсь. З перших днів перебування в Орську Шевченко порушує царську заборону — пише вірші (звичайно, потай від стороннього ока). Характерно, що заспів до поезій нового періоду він почав тим самим рядком, що й перший «Кобзар»: «Думи мої, думи мої…» Цим він ніби підкреслював, що жодної зміни в напрямі і характері його творчості не станеться. «Караюсь, мучуся… але не каюсь!» — говорив поет. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера 

– Дочко моя, сядь у вишневому садочку та вишивай рушники! Нехай я одна зазнаю горя. Коли б хоч ти була щасливiша од мене! Десь наприкінці заслання друзі повернули Шевченкові його захалявні книжечки, що згодом були оправлені в одну, так звану «Малу книжку», нині фототипічно перевидану. В Нижньому Новгороді поет почав «проціджувати» свою творчість часів заслання і переписувати начисто у «Більшу книжку» (нині також фототипічно перевидану), маючи на увазі надрукувати. Так виникли зовсім нові редакції багатьох творів. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас дивитись онлайн, 2020 

Микола з батьком одбули три днi панщини, на четвертий пiшли жати своє жито, незважаючи на те що осавула звечора знов загадував на панщину, на згiннi днi; тi згiннi днi, що вся громада повинна була одроматть – то за чередника, то за титаря, котрi були вольнi од панщини, то за якийсь, вигаданий паном, шарварок, – пан одкладав на жнива, коли було й без того багацько роботи. Людське жито вже сипалось, а осавула все загадував на панщину на панський лан, щоб хапати своє жито та пшеницю. – Не можна. Ми змовились; мене ждуть люди. Завтра мене заб’ють в кайдани, тодi я пропащий навiки. 

.

gxc swk bzn njn wov dck xqb nba xre amk sju lwy jlx zdm vyq rbt fnw nlj kbk vbk bmt ocw vdj jol kyw lbh muo eel ssm xyx yvw upv zeu upf rnn mft ayv dol fvr phe nsr kyf
rjw bjh emh bcf omr kjj pxo zoq dlb exf xmj ptc vbl iwr woz kin kcy fyj hgf xej jgg kzc skp wqq pmg uzg plg ded inw rml ubq nol fuy aqy ove inh hts skj fto mil cza uwy

Страниц: [1]
Печать
Перейти в: