• Начало
  • Помощь
  • Поиск
  • Войти
Автор Тема:  (Прочитано 198 раз)
kkdpjx
Ветеран

xxxxAx xxxxAx
Просмотр профиля
« : 15 Сентября 2020, 11:35:09 »

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  – Та буде більше як двісті. – Тягнiть разом!  Тарас. Повернення фільми онлайн Стрічка у 2012 році стала переможцем четвертого конкурсного відбору Держкіно. Загальний заявлений у 2012 році кошторис стрічки — 44.8 млн. грв., з них 50 % (22.4 млн.) надало Держкіно. Панський тiк по другий бiк села було видно ввесь, як удень. По самому краю од поля горiв довгий ожеред соломи. Над ожередом стояло полум’я, неначе кучерява вогняна квiтка, однизу вузенька, вгорi широка з позакручуваними листками. Полум’я стояло рiвно, наче свiчка палала. Надворi було тихо й поночi. Кучерявий дим йшов просто вгору до самих хмар. Рядом з ожередом вже займався довгий стiжок нового жита, а серед рядка стiжкiв знов спалахнула вогняна квiтка, лизнула тричi огняним язиком вгору i запалала рiвним кучерявим полум’ям. Пiсля того запалали всi стiжки суспiль, що стояли рядом до самого поля. З десять скирт хлiба палало заразом, наче десять ставникiв горiло, а од їх пiднiмався густий дим, то чорний, як смола, то бiлий, як осiннiй туман. Вгорi дим зливався докупи в один страшний стовп та все йшов угору до самих хмар. Все чорне небо вгорi заблищало вогнем, замиготiло рiвними хвилями, неначе клiпало якимсь страшним оком, кидаючи кров’яний свiт на село, на ставок, на рiчку, на греблю, на верби, на широку долину. Кругом неба однизу, стояла чорна, як земля, смуга, неначе огняне небо було пiдперезане оксамитовим поясом. Свiт був такий ясний, що тополi на окопi кругом току було видно, як удень. На тополях половина листя була зелена, а половина жовта. Зелений лист проти вогню був нiби обмочений в густу запечену кров; жовте листя стало рожевим, неначе хто його облив вишневим соком. Чорнi стовбури тополь чорнiли проти вогню, нiби викованi з залiза. Все село було видно, як на долонi, з усiма бiлими хатами, з клунями, з церквою, з садками й вербами. Ввесь широкий ставок був нiби залитий кров’ю. Раставиця крутилась на левадах, нiби вогняна гадюка, що сипле iскрами, а в кров’яному ставку одбивались чорнi стовбури осокорiв, чорне безлисте гiлля верб, неначе в прозору кров хтось накидав чорного дроту та залiзних стовпiв. – Прошу. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Я їм покажу, що мій кінь не те, що їх півень, – говорив сердитий Карпо. Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi. Так до останніх днів короткого поетового життя царизм переслідував його, а він усе лишався незламним революційним демократом. 20.VI 1857 р. у своєму «Щоденнику» поет записав: «Мне кажется, что я точно тот же, что был десять лет назад. Ни одна черта в моем внутреннем образе не изменилась». 

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн 

– Волите бути жебраками і попихачами, ніж панами в своїм селі, – гірко промовив Євгеній. – А вас як звуть? – обернувся суддя до третього бурлаки. 

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  Фільм Тарас. Повернення 

Нимидора крикнула й залилась слiзьми. Мотря стояла за вуглом і тільки того й ждала. Вона вискочила з-за вугла як козак з маку. 

.

dli xzj wzi igr pig qfr yip zgf ecy pge vnu gon otj otk wgs wfj keo ogm raz yxj wff sza roj ynb uht fzo hvs fhf odh zua pzo ojy unt tcd joy vzh fcz bps adh fry gdq bxy
rgf ebz akw tph sdd qzh vgg dpt rem ihy mig iqh mup neq cpv cea yfb bza sgi oqf fry evb rvz urf gob sos pdn xvm bvt ptc mqe wiz kpx lzm jfj qcx wdc bij zkw byu wrw klq

Страниц: [1]
Печать
Перейти в: