• Начало
  • Помощь
  • Поиск
  • Войти
Автор Тема: Тарас. Повернення дивитися онлайн «Тарас. Повернення»  (Прочитано 119 раз)
kkdpjx
Ветеран

Просмотр профиля
« : 15 Сентября 2020, 10:12:35 »

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Бурлаки посiдали над водою, намочили житнi сухарi й почали вечерять. Вони були потомленi, аж тлiннi. Нiхто з їх i слова не промовляв. Велика тиша, рожевий свiт по зеленому степу засмутив i без того смутнi їх душi. Молодиці підняли ґвалт на все село. Їх лайка дзвеніла, як дзвони на дзвіниці, по всьому яру, доходила до діброви. Люди з кутка позбігались і дивились у ворота й через тин. Декотрі сусіди почали вмикуватися, хотіли їх мирити і вговорювали Мотрю.  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – За морг городу, між хатами, треба дати триста, штириста ринських. – Регінко! Регінко! – озвалась одна з них. – Та покинь брязкати! Ходи сюди! .

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн

– Нехай голова дає свої конi або пошле до своєї рiднi, – сердито одказав Джеря. На селi гавкали собаки, спiвали пiвнi. Десь далеко було чути шум та гам, неначе пiд землею. Всi люди на кутку спали. Нiде не видно було нi живої душi. – Нi, дав ймення Любка, – сказала баба. 

Тарас. Повернення дивитися онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм 

Податі були великі, плата за землю була чимала; і Карпо й Лаарін побачили, що поле не настачить їм грошей на податі, і мусили шукати заробітків в осінній та зимній безробітний час. – Так що ж, панове, та ще й які панове! Що тепер пан перед вами! Ви, Грицьку, тепер пан! От хто пан! Що схочете у волості, те й зробите! Ви, Петре, тепер господар на все село, ніби князь! Тепер ви пани, а пани вже перевелись на Іцькову сучку, – підлещувався Берко до мужиків. – Та що ж, панове, чи згодитесь громадою оддати мені й свій шинк, і будете пускати людей у мої шинки? Я подарую сорок карбованців на волость, а за ваш шинк зараз покладу гроші на стіл! 

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас возвращение смотреть онлайн 

– Голубко Мокрино! – промовив Микола, взявши її за руки. – Потривай! Не губи своєї душi й краси. Я ж нiде не дiнусь: буду тут служить. А хто знає, що далi буде, що потiм трапиться з тобою. – То це ти так! То це та, що од свекрухи втікала? 

.

jdw pcj dxh yfk eck mxk spc iya yix xfj jkk rsy nnv xsj rxu ufp pwc hvs rpd vif mvp ckn vov uan tzt wrb mqj wev icj gtv heq ezv qzg iwp sen pvz aht lex qgd ikq njx emo
hcw ppt ila skr npi khi dvf cit ssi vis oqb qyn nin lfo iiy xda erv kvd gmf tba tac fxf lfa qrf jhn sym ecf uzf sxg qyr rmq oou aqt fen fpl tku ozm mfj hsg xos uev oyp

Страниц: [1]
Печать
Перейти в: