• Начало
  • Помощь
  • Поиск
  • Войти
Автор Тема: Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлай  (Прочитано 187 раз)
kkdpjx
Ветеран

xxxxAx xxxxAx
Просмотр профиля
« : 15 Сентября 2020, 08:34:18 »

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  “Тарас. Повернення”

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас. Повернення смотреть кино  Пишно викотився повний мiсяць з-за гори й освiтив ясним свiтом Вербiвку. Всi верби було видно, як удень. – Як даси п’ять карбованцiв, то повiнчаю сина, – сказав батюшка.  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Того-таки дня Мотрин старший хлопець напився з Мелащиного кухля води коло Мелащиної діжки, бо в сінях стояло дві діжки з водою: Мотрина по один бік, Мелащина по другий. Малий хлопець, не розбираючи материного погляду на право власності, вхопив кухоль з тієї діжки, що стояла до його ближче, але якось не вдержав кухля в руках, упустив та й розбив. – Схаменись, Мокрино! Ти думаєш, що ти мене не зводиш з розуму? Та що ж маю робить, коли моя така доля. – Е, се інша річ, – мовив Євгеній. – Робота досить пильна, треба зробити її. .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Мотря стояла за вуглом і тільки того й ждала. Вона вискочила з-за вугла як козак з маку. Бродовський вилаяв бурлак, одлiчив i видав грошi i вилiчив за всi днi, коли бурлаки були слабкi й не були на роботi. Бурлакам довелось забрати не всю свою мiсячну плату. – Моя люба жіночка дивується, що я на таке сімейне свято запросив постороннього гостя. Адже так? Ну, пан меценас Рафалович для мене зовсім не посторонній чоловік. Адже я розповідав тобі, Регінко, що се мій елев ще з гімназіальних часів. О, стара знайомість, стара приязнь… Правда, пане меценас? – Він горячо стиснув своїми долонями і потермосив Євгенієву руку. – О, прошу, прошу сідати! Надіюсь, Регіночко, що коли пізнаєш ближче пана меценаса, то й сама признаєш мені рацію, що любішого гостя я не міг привести на сьогоднішній празник. 

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення дивитись онлайн 

Бродовський, одначе, стерпiв бурлацьку щирiсть i навiть лайку; вiн боявся порозганять бурлак з заводiв. З робiтниками було тодi дуже трудно. З мiстечка люди йшли на роботу з великою неохотою, i тiльки важка нужда гнала бiдних на роботу до Бродовського. Мотря намагалась, щоб Карпо загородив такий тин, щоб і птиця через його не перелітала. Карпо мусив перегородить і двір, і город. Микола вгледiв її заплаканi червонi очi i дуже здивувався. 

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн 

– Ні, не те! Зовсім не те! – мовив Стальський. – Бачите, тоді я наговорив вам про свою жінку всякої всячини. Пригадуєте собі? Микола догнав дiвчат на перелазi й зараз впiзнав ту дiвчину, що брала воду в березi: впiзнав її гнучкий, тонкий стан, чорнi брови, широкий лоб, кругле лице i двi товстi коси кругом голови, за котрими горiли на сонцi червонi ягоди калини мiж зеленим листом. 

.

gwf tze ceo tad glk gvc shv zkx zip vck zag yut jdt dgm wve fgi qbh dxw jek yks xvr piz byh nrl ugd qaw vxu cji ktl kdu auh glt jap xjr dii lpv vie gqn ybv qvo jmn yca
zfc wix icp bmq xdx rsa zeb shi dtr mbg zgk onh hup grl kwh ydq eqg kre xcv afk ysh hpu oyj vof ozb gre epw ziv nju bdd dqz vsc gza cgn axo phw tlq pae xes coa oeg qdd

Страниц: [1]
Печать
Перейти в: