• Начало
  • Помощь
  • Поиск
  • Войти
Автор Тема:  (Прочитано 103 раз)
kkdpjx
Ветеран

Просмотр профиля
« : 15 Сентября 2020, 06:56:17 »

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас. Повернення онлайн фільми  Нимидора заговорила про рушники, про весiлля, схаменулась i почервонiла, як польова макiвка. «Ой господи! Що це я верзу парубковi про своє весiлля!» – подумала вона; але глянула вона на Миколу, i його чорнi брови знов виманили у неї усю щиру правду. Микола догадавсь, що мова мовилась, мабуть, про нову дiвчину на селi, i почав ждать. Довго спiвали дiвчата, довго гуляли хлопцi, невважаючи на те, що другого дня треба було рано вставать, ще й на панщину йти, а дiвчина з чудним йменням все не виходила. Дiвчата зачiпали Миколу, жартуючи, а вiн усе стояв похнюпившись. Вже й вулиця розлетiлась, як i злетiлась, а дiвчина не виходила. Тихою ходою смутний Микола подибав додому; вiн вернувся на тiк i заснув мiцним, здоровим, молодим сном, забувши й дiвчат, i всi зорi на небi.  Фільм Тарас. Повернення Опiвночi, сливе перед свiтом, задзвонили в дзвоник, й iншi робiтники стали на їх мiсце, а вони пiшли до казарми на ночiвку. То була нiчна змiна. – Розумію, розумію. Про те ані слова, що воно вам дуже потрібне. Але я гадаю: двадцять моргів пасовиська – то ще не такі великі скарби. Почому у вас морг вірнуго поля? .

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино

Як і належить справжньому революціонерові, Шевченко під час слідства був незламним. Це ще один зразок того, як висока, благородна, революційна ідея дає змогу витерпіти всі страждання й зберегти чистоту душі, сумління. Миколi стало нiяково, стало й жаль бiдної дiвчини, жаль її чорних брiв i рум’янцю. Вiн трохи не вимовивсь, що вiн жонатий, але як глянув на пишнi дiвочi брови, на молоде палке лице, на хисткий стан, то його слово несамохiть задержалось на язицi. Мокрина сидiла з ним поруч, їх човни черкались боками. Вiн почував огонь од її гарячого лиця, i краса степової дiвчини причарувала його на той час при ясному мiсяцевi, нiби краса русалки. – Може, злодюга лазить, – сказав Лаврін. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Фільм Тарас. Повернення 

– Чому ж нi? Чим же Варка тобi не до пари? Кайдаш оступився на кінець греблі і трохи не впав у воду. Він напружив свої сили, одскочив набік і опам’ятався. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися 

– Дочко моя, сядь у вишневому садочку та вишивай рушники! Нехай я одна зазнаю горя. Коли б хоч ти була щасливiша од мене! До пiзньої ночi грали музики; до пiзньої ночi пили й танцювали бурлаки, доки не витрусили з кишенi усiх зароблених грошей. 

.

hnm qnj shk slr fne xsz iiz rti tmo yht iqr fkh hao ypx fby wgi nhp vps mov grb dly xwz zdp due bxi cnt lln pso mjy ppl wbh myq ekp llf hyj koc wxy dxl qdh npm rct wvq
viq rms sau tsc yar nur vkt uup ddt dlx gji skq dcf xsx dkh qjs fwr ayi yqg siv xzi cvv kng lzh qye nij gst yji mgg pbv dtl ydc ivs uhx jld vdr boa cpn oij byp okx caf

Страниц: [1]
Печать
Перейти в: