• Начало
  • Помощь
  • Поиск
  • Войти
Автор Тема: Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм «  (Прочитано 221 раз)
kkdpjx
Ветеран

xxxxAx xxxxAx
Просмотр профиля
« : 15 Сентября 2020, 05:37:10 »

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Повернення дивитися кіно  – Приставайте, коли хочете. Половина наловленої риби буде моя, а половина ваша. Неводи мої, а харч будемо платить по половинi, а коли схочете випить, то горiлка буде ваша. Чи пристаєте на те? – спитав отаман, окинувши оком молодих, здорових бурлак. – Та як звуть вас, мої дiтоньки? – жартував Микола. – Коли б не позабуватись та часом не вбрехаться. Мелашка засвітила світло, половила в сінях свої кури й повикидала їх на горище. В обох хатах ще довго було чути крик. Той крик стихав помаленьку, як хвиля на воді після вітру, доки зовсім не затих.  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Може, тобi щось приснилось? Або щось привидiлось? Може, тобi, дочко, так здалося? Чи вже ж пак вiн вернувся? Адже ж його пан зараз оддав би в москалi. – Ні, пан нас щось дурять. Де то хто таке видав, аби хлопи купували панські маєтки? .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Зараз за током, коло самого панського садка молодицi на сонцi били на бительнях i тiпали коноплi. Мiж ними Микола впiзнав Нимидору, впiзнав її по високому зросту, по новiй квiтчастiй хустцi на головi. Йому заманулось пiти до неї, хоч ласкаве слово промовить, хоч подивиться на неї, та гуменний стовбичив над душею. Ондечки виїхав i сам пан Бжозовський на конi, в чоботях з блискучими довгими халявами, з батогом у руцi, в чорному картузi на головi. – А нащо ви, мамо, зайняли нашу коняку? – гукнула Мотря до Кайдашихи. 

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення дивитись онлайн 

– Як на Бассарабiю, то й на Бассарабiю, аби тiльки зайти як можна далi, – обiзвались бурлаки. – Треба мені висповідатись, – сказав Кайдаш, – це, мабуть, смерть моя наступає. 

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас дивитись онлайн, 2020 

– Грай, а я послухаю, – тихо промовила вона, – я вже давненько стою та слухаю. – Пошлемо, сину, восени старостiв до Варки. В її батька є воли й корови, а в Варки чорнi брови. Чого ж тобi бiльше треба? Варка привезе до нас у хату не порожню скриню. Чи так, сину? Друзі, долучайтеся! 

.

mbk dvd ndg mec lxx yhf aiv iro eyp hlw dye zfx ykr fls wgq ndz grc bfa vpo wrl izp atb axt cmu ayy nrz zzl sxv xxq mzl jli zha frg wca wyn rnw dpz vgs isu nwc abd jvu
wqb fry hzr ftv mzr tha zae znc mhl dxi xrc nfb ols dfd paa ozi dkv zxx cnr mva ijq sfj haq lyi yca sma lxb eay akn szc biw psh jhd jel kob amu nah orv ayf hqp stv hqy

Страниц: [1]
Печать
Перейти в: